SCOREBOARD
BRC Interschools Championship 2020 DRESSAGE - 12/19/2020
Dressage / Style
Classes by Day
Classes by Number
Entry #
Riders
Horses
No
Class
Day / Ring
1B.P.6
1B Primary Yr6
Monday
3
1B.S.10-12
1B Secondary Yrs 10-12
Monday
1B.S.7
1B Secondary Yr 7
Monday
1B.S.8
1B Secondary Yr 8
Monday
1B.S.9
1B Secondary Yr 9
Monday
3
1C.P.2-6
1C Primary Yrs 2-6
Monday
1C.S.7-8
1C Secondary Yrs 7-8
Monday
1
1C.S.9-12
1C Secondary Yrs 9-12
Monday
4
2B.P.6
2B Primary Yr 6
Monday
5
2B.S.7-8
2B Secondary Yrs 7-8
Monday
5
2B.S.9-12
2B Secondary Yrs 9-12
Monday
1
2C.P.6
2C Primary Yr 6
Monday
2C.S.8-12
2C Secondary Yrs8-12
Monday
3A.S.8-12
3A Secondary Yrs 8-12
Monday
1
3B.S
3B Secondary
Monday
2
C.P.2-6
PrepC Primary Yrs 2-6
Monday
3
C.S.7-8
PrepC Secondary Yrs 7-8
Monday
4
C.S.9-12
PrepC Secondary Yrs 9-12
Monday
3
E.P.2-4
PrepE Primary Yrs 2-4
Monday
E.P.5-6
PrepE Primary Yrs 5-6
Monday
5
E.S.7-8
PrepE Secondary Yrs7-8
Monday
3
E.S.9-10
PrepE Secondary Yrs 9-12
Monday
5
1B.P.2-5
1B Primary Yrs 2-5
Saturday
1
No
Class
Day / Ring
1B.P.2-5
1B Primary Yrs 2-5
Saturday
1
1B.P.6
1B Primary Yr6
Monday
3
1B.S.10-12
1B Secondary Yrs 10-12
Monday
1B.S.7
1B Secondary Yr 7
Monday
1B.S.8
1B Secondary Yr 8
Monday
1B.S.9
1B Secondary Yr 9
Monday
3
1C.P.2-6
1C Primary Yrs 2-6
Monday
1C.S.7-8
1C Secondary Yrs 7-8
Monday
1
1C.S.9-12
1C Secondary Yrs 9-12
Monday
4
2B.P.6
2B Primary Yr 6
Monday
5
2B.S.7-8
2B Secondary Yrs 7-8
Monday
5
2B.S.9-12
2B Secondary Yrs 9-12
Monday
1
2C.P.6
2C Primary Yr 6
Monday
2C.S.8-12
2C Secondary Yrs8-12
Monday
3A.S.8-12
3A Secondary Yrs 8-12
Monday
1
3B.S
3B Secondary
Monday
2
C.P.2-6
PrepC Primary Yrs 2-6
Monday
3
C.S.7-8
PrepC Secondary Yrs 7-8
Monday
4
C.S.9-12
PrepC Secondary Yrs 9-12
Monday
3
E.P.2-4
PrepE Primary Yrs 2-4
Monday
E.P.5-6
PrepE Primary Yrs 5-6
Monday
5
E.S.7-8
PrepE Secondary Yrs7-8
Monday
3
E.S.9-10
PrepE Secondary Yrs 9-12
Monday
5
No
Rider / Horse
Class
5
Chelsea Nolan
MOMENT TO TEST
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
5
Chelsea Nolan
MOMENT TO TEST
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
7
Ljanah Bodini
ELLENGOWAN ROSIE
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
7
Ljanah Bodini
ELLENGOWAN ROSIE
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
7
Ljanah Bodini
ELLENGOWAN ROSIE
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
13
Alanna Perry
GARNI
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
13
Alanna Perry
GARNI
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
14
Emer Perry
M. O. SUNKA WAKAN
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
14
Emer Perry
M. O. SUNKA WAKAN
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
17
Emily Higgins
S. COOTAPATAMBA
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
17
Emily Higgins
S. COOTAPATAMBA
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
19
Ashleigh Willebrand
ALABAMA WHISKY JAZZ
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
19
Ashleigh Willebrand
ALABAMA WHISKY JAZZ
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
19
Ashleigh Willebrand
ALABAMA WHISKY JAZZ
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
25
Stephanie Ovington
ARCHIE
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
25
Stephanie Ovington
ARCHIE
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
28
Laura Ovington
CHARLIE
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
28
Laura Ovington
CHARLIE
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
32
Sari Boardman
BORONIA APPLAUSE
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
32
Sari Boardman
BORONIA APPLAUSE
3B.S - 3B Secondary
32
Sari Boardman
BORONIA APPLAUSE
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
36
Lochie Colquhoun
T. V. PATTERSON
2B.P.6 - 2B Primary Yr 6
36
Lochie Colquhoun
TARAMPA VIEW PATTERSON
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
37
Eden Liddiard
STOODLEIGH KAHLUA
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
37
Eden Liddiard
STOODLEIGH KAHLUA
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
37
Eden Liddiard
STOODLEIGH KAHLUA
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
39
Henrietta Hayman
B. STIRLING SILVER
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
39
Henrietta Hayman
B. STIRLING SILVER
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
44
Frida Contor
Kirby
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
44
Frida Contor
OLLIE
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
44
Frida Contor
OLLIE
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
46
Olivia Brindley
H. P. GEORGIA
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
46
Olivia Brindley
H. P. GEORGIA
2C.P.6 - 2C Primary Yr 6
46
Olivia Brindley
H. P. GEORGIA
2B.P.6 - 2B Primary Yr 6
47
Matthew Brindley
SUNNY RIDGE STORMY
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
47
Matthew Brindley
SUNNY RIDGE STORMY
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
47
Matthew Brindley
SUNNY RIDGE STORMY
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
49
Micki Boone
E. P. OF KNOCKSVILLE
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
49
Micki Boone
E. P. OF KNOCKSVILLE
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
49
Micki Boone
E. P. OF KNOCKSVILLE
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
51
Alexandra Machlin
KAEWING MAXIMUS
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
51
Alexandra Machlin
KAEWING MAXIMUS
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
52
Lily Henry
ROCKY
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
52
Lily Henry
ROCKY
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
52
Lily Henry
ROCKY
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
53
Hannah Doolan
ROYAL ROMANCE JEWELS
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
53
Hannah Doolan
ROYAL ROMANCE JEWELS
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
58
Alexandra Inglis
C. WAITING GAME
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
58
Alexandra Inglis
C. WAITING GAME
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
61
Lilly Treweeke
BONNIE
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
61
Lilly Treweeke
BONNIE
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
63
Ella Sevior
DUNWINGERI ARIA
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
63
Ella Sevior
DUNWINGERI ARIA
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
63
Ella Sevior
DUNWINGERI ARIA
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
64
Phoebe Machlin
BUZBY
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
64
Phoebe Machlin
BUZBY
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
67
Bridget Schereck
JUNGLE ROCK
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
67
Bridget Schereck
JUNGLE ROCK
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
67
Bridget Schereck
JUNGLE ROCK
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
72
Ivy Considine
MAC
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
72
Ivy Considine
MAC
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
72
Ivy Considine
MAC
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
73
Bianca-rose Kurtovic
PURPLE ECLIPSE
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
73
Bianca-rose Kurtovic
PURPLE ECLIPSE
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
76
Jasmine Spira
AVENLY BUNDY
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
76
Jasmine Spira
AVENLY BUNDY
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
78
Daisy Considine
R. ENCHANTRESS
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
78
Daisy Considine
RIVINGTON ENCHANTRESS
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
83
Ashleigh Porter
RED FINESSE
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
83
Ashleigh Porter
RED FINESSE
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
89
Mia Walker
EBONY
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
89
Mia Walker
EBONY
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
90
Torah Kelly
JUST ANOTHER BILL
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
90
Torah Kelly
JUST ANOTHER BILL
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
90
Torah Kelly
JUST ANOTHER BILL
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
92
Chloe Chilcott
IRISH GAELIC
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
92
Chloe Chilcott
IRISH GAELIC
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
94
Emily Van der struik
DOLLY
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
94
Emily Van der struik
DOLLY
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
98
Ava Gallop
MAC MIRRORS
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
98
Ava Gallop
MAC MIRRORS
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
101
Shari Grist
K. SEVENTH HEAVEN
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
101
Shari Grist
K. SEVENTH HEAVEN
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
101
Shari Grist
K. SEVENTH HEAVEN
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
104
Jemima Southwood
WHISKY
2C.P.6 - 2C Primary Yr 6
104
Jemima Southwood
WHISKY
2B.P.6 - 2B Primary Yr 6
104
Jemima Southwood
WHISKY
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
105
Madison Nolan
QUE
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
105
Madison Nolan
QUE
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
106
Freya Bryant
FAIRMONT MAZE
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
106
Freya Bryant
FAIRMONT MAZE
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
106
Freya Bryant
FAIRMONT MAZE
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
110
Olivia Hinkley
SANCCO
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
110
Olivia Hinkley
SANCCO
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
111
Skye Blackett
DICEYTIMES
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
111
Skye Blackett
DICEYTIMES
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
112
Chloe Doughty
LUCY
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
112
Chloe Doughty
LUCY
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
113
Madeleine Doughty
EDDIE
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
113
Madeleine Doughty
EDDIE
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
116
Sydney Clarke
ARMANI
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
116
Sydney Clarke
ARMANI
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
118
Claire Thompson
EUSTON WESTERLY
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
118
Claire Thompson
EUSTON WESTERLY
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
118
Claire Thompson
EUSTON WESTERLY
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
120
Augusta Muir
LALA LUNA
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
120
Augusta Muir
LALA LUNA
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
129
Amali Williams
H. STUD TERESA
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
129
Amali Williams
H. STUD TERESA
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
129
Amali Williams
HANNAFORD STUD TERESA
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
131
Paige Moxey
JASPER
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
131
Paige Moxey
JASPER
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
131
Paige Moxey
JASPER
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
133
Jessica Woods
NELS NAG
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
133
Jessica Woods
NELS NAG
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
133
Jessica Woods
NELS NAG
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
134
Abbey Holcombe
KILLEENFARNA MILLA
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
134
Abbey Holcombe
KILLEENFARNA MILLA
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
137
Oliver Kings
SANLIRRA PUMPKIN
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
137
Oliver Kings
SANLIRRA PUMPKIN
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
146
Lara Mcconnochie
RR SPOTICUS
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
152
Ella Eyding
KARMA KRYSTAL
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
153
Alannah Dale
W. BLUE TROOPER
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
153
Alannah Dale
W. BLUE TROOPER
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
153
Alannah Dale
W. BLUE TROOPER
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
155
Tara Mustapic
WARATAH WARRIOR
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
155
Tara Mustapic
WARATAH WARRIOR
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
157
Isabella Vassallo
LITTLE VALLEY X FACTOR
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
157
Isabella Vassallo
LITTLE VALLEY X FACTOR
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
157
Isabella Vassallo
LITTLE VALLEY X FACTOR
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
158
Sophia Capogreco
REDGROUND ROYALTY
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
158
Sophia Capogreco
REDGROUND ROYALTY
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
158
Sophia Capogreco
REDGROUND ROYALTY
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
160
Rahni Mcgill
YORKSHIRE ISLE
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
160
Rahni Mcgill
YORKSHIRE ISLE
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
160
Rahni Mcgill
YORKSHIRE ISLE
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
161
Lauren Castle
STATFORD JAMIMA
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
161
Lauren Castle
STATFORD JAMIMA
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
161
Lauren Castle
STATFORD JAMIMA
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
164
Luca Winchester
STOCKLEYS TOPGUN
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
164
Luca Winchester
STOCKLEYS TOPGUN
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
164
Luca Winchester
STOCKLEYS TOPGUN
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
164
Luca Winchester
STOCKLEYS TOPGUN
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
166
Miley Winchester
H.M. CARLO GOLD
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
166
Miley Winchester
H.M. CARLO GOLD
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
166
Miley Winchester
H.M. CARLO GOLD
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
168
Kristie Brooks
ARKLEY WILLING
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
168
Kristie Brooks
ARKLEY WILLING
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
169
Jodie Brooks
ALFONZO BMG
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
169
Jodie Brooks
ALFONZO BMG
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
170
Jasmine Shirlaw
CUPID
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
170
Jasmine Shirlaw
CUPID
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
171
Caisha Klimo
FLOSSY
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
171
Caisha Klimo
FLOSSY
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
172
Claire Sproule
TIMBER
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
172
Claire Sproule
TIMBER
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
177
Georgia Tutt
ROMATAL COLOURS
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
177
Georgia Tutt
ROMATAL COLOURS
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
182
Grace Vassallo
VALINOR PARK KAHLUA
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
182
Grace Vassallo
VALINOR PARK KAHLUA
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
186
Harmony Barker
JEMALONG PARK DIXIE
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
186
Harmony Barker
JEMALONG PARK DIXIE
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
194
Kate Holdsworth
COOKIES N CREAM
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
194
Kate Holdsworth
COOKIES N CREAM
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
203
Lizzy Stiles
COOKIE
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
203
Lizzy Stiles
COOKIE
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
203
Lizzy Stiles
COOKIE
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
206
Chelsea Leslie
W. P. WISEMANS SODA
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
206
Chelsea Leslie
W. P. WISEMANS SODA
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
206
Chelsea Leslie
W.P. WISEMANS SODA
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
208
Jack Rutledge
LÖWENHERZ
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
208
Jack Rutledge
LÖWENHERZ
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
208
Jack Rutledge
LÖWENHERZ
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
210
Georgia Roberts
MAXIMUS RETRO
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
210
Georgia Roberts
MAXIMUS RETRO
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
210
Georgia Roberts
MAXIMUS RETRO
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
212
Rachael Heron
MP FORTRESS
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
212
Rachael Heron
MP FORTRESS
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
212
Rachael Heron
MP FORTRESS
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
214
Cassia Berry
REMLIF PARK MAGIC
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
214
Cassia Berry
REMLIF PARK MAGIC
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
214
Cassia Berry
REMLIF PARK MAGIC
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
215
Aurora Cape
WILLOWCROFT MINUET
2C.P.6 - 2C Primary Yr 6
215
Aurora Cape
WILLOWCROFT MINUET
2B.P.6 - 2B Primary Yr 6
215
Aurora Cape
WILLOWCROFT MINUET
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
220
Emerson Neely
Hamish
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
224
Mckayla Smith
MAXIMUM IMPACT
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
224
Mckayla Smith
MAXIMUM IMPACT
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
224
Mckayla Smith
MAXIMUM IMPACT
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
230
Annabel Dignam
FRENCH BUTTONS
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
230
Annabel Dignam
FRENCH BUTTONS
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
231
Matilda Strode
MATANNI AMIRA
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
231
Matilda Strode
MATANNI AMIRA
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
232
Shelley Kleven
FIORETTA 11
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
232
Shelley Kleven
FIORETTA 11
3B.S - 3B Secondary
232
Shelley Kleven
FIORETTA 11
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
233
Scarlett Kiklovich
GLENHILL MOPAR
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
233
Scarlett Kiklovich
GLENHILL MOPAR
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
236
Laura Murray
FAIRWAY CALLAWAY
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
236
Laura Murray
FAIRWAY CALLAWAY
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
236
Laura Murray
FAIRWAY CALLAWAY
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
240
Madeleine Pakes
PRIDE OF COURT
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
240
Madeleine Pakes
PRIDE OF COURT
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
240
Madeleine Pakes
PRIDE OF COURT
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
241
Charlotte Pakes
THE DARK LORD
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
241
Charlotte Pakes
THE DARK LORD
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
241
Charlotte Pakes
THE DARK LORD
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
242
Charlise Hayter
SAMSAM
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
242
Charlise Hayter
SAMSAM
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
242
Charlise Hayter
SAMSAM
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
242
Charlise Hayter
SAMSAM
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
246
Abileigh Corby
FRANKIE
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
246
Abileigh Corby
FRANKIE
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
247
Bridie Harris
WARRAGO TINKERBELL
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
247
Bridie Harris
WARRAGO TINKERBELL
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
247
Bridie Harris
WARRAGO TINKERBELL
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
248
Sienna Zwar
A. P. APPLE BLOSSOM
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
248
Sienna Zwar
A. P. APPLE BLOSSOM
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
1614
Georgia Kirkby
KOIWON VIOLET FEMME
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
1614
Georgia Kirkby
KOIWON VIOLET FEMME
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
1614
Georgia Kirkby
KOIWON VIOLET FEMME
3B.S - 3B Secondary
Rider
Horse
Class
Harmony, Barker
JEMALONG PARK DIXIE
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
Harmony, Barker
JEMALONG PARK DIXIE
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Cassia, Berry
REMLIF PARK MAGIC
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
Cassia, Berry
REMLIF PARK MAGIC
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Cassia, Berry
REMLIF PARK MAGIC
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
Skye, Blackett
DICEYTIMES
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Skye, Blackett
DICEYTIMES
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
Sari, Boardman
BORONIA APPLAUSE
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
Sari, Boardman
BORONIA APPLAUSE
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Sari, Boardman
BORONIA APPLAUSE
3B.S - 3B Secondary
Ljanah, Bodini
ELLENGOWAN ROSIE
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Ljanah, Bodini
ELLENGOWAN ROSIE
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
Ljanah, Bodini
ELLENGOWAN ROSIE
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Micki, Boone
E. P. OF KNOCKSVILLE
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Micki, Boone
E. P. OF KNOCKSVILLE
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
Micki, Boone
E. P. OF KNOCKSVILLE
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
Matthew, Brindley
SUNNY RIDGE STORMY
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
Matthew, Brindley
SUNNY RIDGE STORMY
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Matthew, Brindley
SUNNY RIDGE STORMY
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
Olivia, Brindley
H. P. GEORGIA
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Olivia, Brindley
H. P. GEORGIA
2B.P.6 - 2B Primary Yr 6
Olivia, Brindley
H. P. GEORGIA
2C.P.6 - 2C Primary Yr 6
Jodie, Brooks
ALFONZO BMG
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Jodie, Brooks
ALFONZO BMG
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Kristie, Brooks
ARKLEY WILLING
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Kristie, Brooks
ARKLEY WILLING
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
Freya, Bryant
FAIRMONT MAZE
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Freya, Bryant
FAIRMONT MAZE
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
Freya, Bryant
FAIRMONT MAZE
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
Aurora, Cape
WILLOWCROFT MINUET
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Aurora, Cape
WILLOWCROFT MINUET
2B.P.6 - 2B Primary Yr 6
Aurora, Cape
WILLOWCROFT MINUET
2C.P.6 - 2C Primary Yr 6
Sophia, Capogreco
REDGROUND ROYALTY
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
Sophia, Capogreco
REDGROUND ROYALTY
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
Sophia, Capogreco
REDGROUND ROYALTY
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Lauren, Castle
STATFORD JAMIMA
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
Lauren, Castle
STATFORD JAMIMA
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
Lauren, Castle
STATFORD JAMIMA
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Chloe, Chilcott
IRISH GAELIC
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
Chloe, Chilcott
IRISH GAELIC
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Sydney, Clarke
ARMANI
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
Sydney, Clarke
ARMANI
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
Lochie, Colquhoun
T. V. PATTERSON
2B.P.6 - 2B Primary Yr 6
Lochie, Colquhoun
TARAMPA VIEW PATTERSON
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
Daisy, Considine
R. ENCHANTRESS
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Daisy, Considine
RIVINGTON ENCHANTRESS
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
Ivy, Considine
MAC
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
Ivy, Considine
MAC
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
Ivy, Considine
MAC
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Frida, Contor
Kirby
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
Frida, Contor
OLLIE
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
Frida, Contor
OLLIE
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
Abileigh, Corby
FRANKIE
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
Abileigh, Corby
FRANKIE
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
Alannah, Dale
W. BLUE TROOPER
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
Alannah, Dale
W. BLUE TROOPER
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Alannah, Dale
W. BLUE TROOPER
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Annabel, Dignam
FRENCH BUTTONS
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Annabel, Dignam
FRENCH BUTTONS
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
Hannah, Doolan
ROYAL ROMANCE JEWELS
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
Hannah, Doolan
ROYAL ROMANCE JEWELS
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Chloe, Doughty
LUCY
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
Chloe, Doughty
LUCY
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Madeleine, Doughty
EDDIE
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
Madeleine, Doughty
EDDIE
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Ella, Eyding
KARMA KRYSTAL
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
Ava, Gallop
MAC MIRRORS
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Ava, Gallop
MAC MIRRORS
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Shari, Grist
K. SEVENTH HEAVEN
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
Shari, Grist
K. SEVENTH HEAVEN
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Shari, Grist
K. SEVENTH HEAVEN
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Bridie, Harris
WARRAGO TINKERBELL
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
Bridie, Harris
WARRAGO TINKERBELL
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
Bridie, Harris
WARRAGO TINKERBELL
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Henrietta, Hayman
B. STIRLING SILVER
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Henrietta, Hayman
B. STIRLING SILVER
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Charlise, Hayter
SAMSAM
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Charlise, Hayter
SAMSAM
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
Charlise, Hayter
SAMSAM
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
Charlise, Hayter
SAMSAM
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Lily, Henry
ROCKY
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
Lily, Henry
ROCKY
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Lily, Henry
ROCKY
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
Rachael, Heron
MP FORTRESS
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
Rachael, Heron
MP FORTRESS
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
Rachael, Heron
MP FORTRESS
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
Emily, Higgins
S. COOTAPATAMBA
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
Emily, Higgins
S. COOTAPATAMBA
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
Olivia, Hinkley
SANCCO
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
Olivia, Hinkley
SANCCO
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
Abbey, Holcombe
KILLEENFARNA MILLA
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
Abbey, Holcombe
KILLEENFARNA MILLA
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Kate, Holdsworth
COOKIES N CREAM
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
Kate, Holdsworth
COOKIES N CREAM
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
Alexandra, Inglis
C. WAITING GAME
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Alexandra, Inglis
C. WAITING GAME
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Torah, Kelly
JUST ANOTHER BILL
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
Torah, Kelly
JUST ANOTHER BILL
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
Torah, Kelly
JUST ANOTHER BILL
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Scarlett, Kiklovich
GLENHILL MOPAR
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Scarlett, Kiklovich
GLENHILL MOPAR
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
Oliver, Kings
SANLIRRA PUMPKIN
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Oliver, Kings
SANLIRRA PUMPKIN
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
Georgia, Kirkby
KOIWON VIOLET FEMME
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
Georgia, Kirkby
KOIWON VIOLET FEMME
3B.S - 3B Secondary
Georgia, Kirkby
KOIWON VIOLET FEMME
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Shelley, Kleven
FIORETTA 11
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Shelley, Kleven
FIORETTA 11
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
Shelley, Kleven
FIORETTA 11
3B.S - 3B Secondary
Caisha, Klimo
FLOSSY
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Caisha, Klimo
FLOSSY
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
Bianca-rose, Kurtovic
PURPLE ECLIPSE
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
Bianca-rose, Kurtovic
PURPLE ECLIPSE
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Chelsea, Leslie
W.P. WISEMANS SODA
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Chelsea, Leslie
W. P. WISEMANS SODA
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Chelsea, Leslie
W. P. WISEMANS SODA
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
Eden, Liddiard
STOODLEIGH KAHLUA
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
Eden, Liddiard
STOODLEIGH KAHLUA
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
Eden, Liddiard
STOODLEIGH KAHLUA
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Alexandra, Machlin
KAEWING MAXIMUS
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Alexandra, Machlin
KAEWING MAXIMUS
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
Phoebe, Machlin
BUZBY
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
Phoebe, Machlin
BUZBY
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
Lara, Mcconnochie
RR SPOTICUS
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
Rahni, Mcgill
YORKSHIRE ISLE
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Rahni, Mcgill
YORKSHIRE ISLE
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
Rahni, Mcgill
YORKSHIRE ISLE
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
Paige, Moxey
JASPER
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Paige, Moxey
JASPER
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
Paige, Moxey
JASPER
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Augusta, Muir
LALA LUNA
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
Augusta, Muir
LALA LUNA
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
Laura, Murray
FAIRWAY CALLAWAY
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
Laura, Murray
FAIRWAY CALLAWAY
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
Laura, Murray
FAIRWAY CALLAWAY
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
Tara, Mustapic
WARATAH WARRIOR
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
Tara, Mustapic
WARATAH WARRIOR
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Emerson, Neely
Hamish
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
Chelsea, Nolan
MOMENT TO TEST
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
Chelsea, Nolan
MOMENT TO TEST
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Madison, Nolan
QUE
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
Madison, Nolan
QUE
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Laura, Ovington
CHARLIE
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
Laura, Ovington
CHARLIE
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Stephanie, Ovington
ARCHIE
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
Stephanie, Ovington
ARCHIE
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Charlotte, Pakes
THE DARK LORD
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
Charlotte, Pakes
THE DARK LORD
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Charlotte, Pakes
THE DARK LORD
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
Madeleine, Pakes
PRIDE OF COURT
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
Madeleine, Pakes
PRIDE OF COURT
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Madeleine, Pakes
PRIDE OF COURT
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
Alanna, Perry
GARNI
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Alanna, Perry
GARNI
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
Emer, Perry
M. O. SUNKA WAKAN
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Emer, Perry
M. O. SUNKA WAKAN
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
Ashleigh, Porter
RED FINESSE
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
Ashleigh, Porter
RED FINESSE
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Georgia, Roberts
MAXIMUS RETRO
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
Georgia, Roberts
MAXIMUS RETRO
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
Georgia, Roberts
MAXIMUS RETRO
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
Jack, Rutledge
LÖWENHERZ
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Jack, Rutledge
LÖWENHERZ
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
Jack, Rutledge
LÖWENHERZ
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Bridget, Schereck
JUNGLE ROCK
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Bridget, Schereck
JUNGLE ROCK
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
Bridget, Schereck
JUNGLE ROCK
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
Ella, Sevior
DUNWINGERI ARIA
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
Ella, Sevior
DUNWINGERI ARIA
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
Ella, Sevior
DUNWINGERI ARIA
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Jasmine, Shirlaw
CUPID
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
Jasmine, Shirlaw
CUPID
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
Mckayla, Smith
MAXIMUM IMPACT
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
Mckayla, Smith
MAXIMUM IMPACT
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
Mckayla, Smith
MAXIMUM IMPACT
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
Jemima, Southwood
WHISKY
2C.P.6 - 2C Primary Yr 6
Jemima, Southwood
WHISKY
2B.P.6 - 2B Primary Yr 6
Jemima, Southwood
WHISKY
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Jasmine, Spira
AVENLY BUNDY
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Jasmine, Spira
AVENLY BUNDY
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
Claire, Sproule
TIMBER
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
Claire, Sproule
TIMBER
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
Lizzy, Stiles
COOKIE
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
Lizzy, Stiles
COOKIE
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Lizzy, Stiles
COOKIE
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
Matilda, Strode
MATANNI AMIRA
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
Matilda, Strode
MATANNI AMIRA
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
Claire, Thompson
EUSTON WESTERLY
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
Claire, Thompson
EUSTON WESTERLY
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
Claire, Thompson
EUSTON WESTERLY
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Lilly, Treweeke
BONNIE
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Lilly, Treweeke
BONNIE
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Georgia, Tutt
ROMATAL COLOURS
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
Georgia, Tutt
ROMATAL COLOURS
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
Emily, Van der struik
DOLLY
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
Emily, Van der struik
DOLLY
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
Grace, Vassallo
VALINOR PARK KAHLUA
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
Grace, Vassallo
VALINOR PARK KAHLUA
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Isabella, Vassallo
LITTLE VALLEY X FACTOR
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Isabella, Vassallo
LITTLE VALLEY X FACTOR
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
Isabella, Vassallo
LITTLE VALLEY X FACTOR
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Mia, Walker
EBONY
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
Mia, Walker
EBONY
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
Ashleigh, Willebrand
ALABAMA WHISKY JAZZ
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
Ashleigh, Willebrand
ALABAMA WHISKY JAZZ
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
Ashleigh, Willebrand
ALABAMA WHISKY JAZZ
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
Amali, Williams
H. STUD TERESA
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Amali, Williams
H. STUD TERESA
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
Amali, Williams
HANNAFORD STUD TERESA
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
Luca, Winchester
STOCKLEYS TOPGUN
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
Luca, Winchester
STOCKLEYS TOPGUN
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
Luca, Winchester
STOCKLEYS TOPGUN
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Luca, Winchester
STOCKLEYS TOPGUN
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Miley, Winchester
H.M. CARLO GOLD
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
Miley, Winchester
H.M. CARLO GOLD
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
Miley, Winchester
H.M. CARLO GOLD
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
Jessica, Woods
NELS NAG
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
Jessica, Woods
NELS NAG
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
Jessica, Woods
NELS NAG
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
Sienna, Zwar
A. P. APPLE BLOSSOM
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
Sienna, Zwar
A. P. APPLE BLOSSOM
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
Horse
Rider
Horse
A. P. APPLE BLOSSOM
Sienna, Zwar
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
A. P. APPLE BLOSSOM
Sienna, Zwar
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
ALABAMA WHISKY JAZZ
Ashleigh, Willebrand
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
ALABAMA WHISKY JAZZ
Ashleigh, Willebrand
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
ALABAMA WHISKY JAZZ
Ashleigh, Willebrand
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
ALFONZO BMG
Jodie, Brooks
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
ALFONZO BMG
Jodie, Brooks
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
ARCHIE
Stephanie, Ovington
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
ARCHIE
Stephanie, Ovington
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
ARKLEY WILLING
Kristie, Brooks
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
ARKLEY WILLING
Kristie, Brooks
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
ARMANI
Sydney, Clarke
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
ARMANI
Sydney, Clarke
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
AVENLY BUNDY
Jasmine, Spira
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
AVENLY BUNDY
Jasmine, Spira
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
B. STIRLING SILVER
Henrietta, Hayman
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
B. STIRLING SILVER
Henrietta, Hayman
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
BONNIE
Lilly, Treweeke
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
BONNIE
Lilly, Treweeke
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
BORONIA APPLAUSE
Sari, Boardman
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
BORONIA APPLAUSE
Sari, Boardman
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
BORONIA APPLAUSE
Sari, Boardman
3B.S - 3B Secondary
BUZBY
Phoebe, Machlin
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
BUZBY
Phoebe, Machlin
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
C. WAITING GAME
Alexandra, Inglis
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
C. WAITING GAME
Alexandra, Inglis
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
CHARLIE
Laura, Ovington
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
CHARLIE
Laura, Ovington
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
COOKIE
Lizzy, Stiles
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
COOKIE
Lizzy, Stiles
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
COOKIE
Lizzy, Stiles
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
COOKIES N CREAM
Kate, Holdsworth
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
COOKIES N CREAM
Kate, Holdsworth
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
CUPID
Jasmine, Shirlaw
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
CUPID
Jasmine, Shirlaw
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
DICEYTIMES
Skye, Blackett
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
DICEYTIMES
Skye, Blackett
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
DOLLY
Emily, Van der struik
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
DOLLY
Emily, Van der struik
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
DUNWINGERI ARIA
Ella, Sevior
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
DUNWINGERI ARIA
Ella, Sevior
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
DUNWINGERI ARIA
Ella, Sevior
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
E. P. OF KNOCKSVILLE
Micki, Boone
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
E. P. OF KNOCKSVILLE
Micki, Boone
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
E. P. OF KNOCKSVILLE
Micki, Boone
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
EBONY
Mia, Walker
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
EBONY
Mia, Walker
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
EDDIE
Madeleine, Doughty
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
EDDIE
Madeleine, Doughty
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
ELLENGOWAN ROSIE
Ljanah, Bodini
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
ELLENGOWAN ROSIE
Ljanah, Bodini
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
ELLENGOWAN ROSIE
Ljanah, Bodini
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
EUSTON WESTERLY
Claire, Thompson
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
EUSTON WESTERLY
Claire, Thompson
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
EUSTON WESTERLY
Claire, Thompson
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
FAIRMONT MAZE
Freya, Bryant
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
FAIRMONT MAZE
Freya, Bryant
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
FAIRMONT MAZE
Freya, Bryant
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
FAIRWAY CALLAWAY
Laura, Murray
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
FAIRWAY CALLAWAY
Laura, Murray
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
FAIRWAY CALLAWAY
Laura, Murray
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
FIORETTA 11
Shelley, Kleven
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
FIORETTA 11
Shelley, Kleven
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
FIORETTA 11
Shelley, Kleven
3B.S - 3B Secondary
FLOSSY
Caisha, Klimo
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
FLOSSY
Caisha, Klimo
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
FRANKIE
Abileigh, Corby
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
FRANKIE
Abileigh, Corby
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
FRENCH BUTTONS
Annabel, Dignam
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
FRENCH BUTTONS
Annabel, Dignam
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
GARNI
Alanna, Perry
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
GARNI
Alanna, Perry
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
GLENHILL MOPAR
Scarlett, Kiklovich
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
GLENHILL MOPAR
Scarlett, Kiklovich
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
H. P. GEORGIA
Olivia, Brindley
2B.P.6 - 2B Primary Yr 6
H. P. GEORGIA
Olivia, Brindley
2C.P.6 - 2C Primary Yr 6
H. P. GEORGIA
Olivia, Brindley
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
H. STUD TERESA
Amali, Williams
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
H. STUD TERESA
Amali, Williams
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
H.M. CARLO GOLD
Miley, Winchester
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
H.M. CARLO GOLD
Miley, Winchester
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
H.M. CARLO GOLD
Miley, Winchester
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
Hamish
Emerson, Neely
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
HANNAFORD STUD TERESA
Amali, Williams
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
IRISH GAELIC
Chloe, Chilcott
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
IRISH GAELIC
Chloe, Chilcott
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
JASPER
Paige, Moxey
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
JASPER
Paige, Moxey
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
JASPER
Paige, Moxey
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
JEMALONG PARK DIXIE
Harmony, Barker
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
JEMALONG PARK DIXIE
Harmony, Barker
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
JUNGLE ROCK
Bridget, Schereck
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
JUNGLE ROCK
Bridget, Schereck
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
JUNGLE ROCK
Bridget, Schereck
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
JUST ANOTHER BILL
Torah, Kelly
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
JUST ANOTHER BILL
Torah, Kelly
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
JUST ANOTHER BILL
Torah, Kelly
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
K. SEVENTH HEAVEN
Shari, Grist
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
K. SEVENTH HEAVEN
Shari, Grist
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
K. SEVENTH HEAVEN
Shari, Grist
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
KAEWING MAXIMUS
Alexandra, Machlin
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
KAEWING MAXIMUS
Alexandra, Machlin
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
KARMA KRYSTAL
Ella, Eyding
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
KILLEENFARNA MILLA
Abbey, Holcombe
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
KILLEENFARNA MILLA
Abbey, Holcombe
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
Kirby
Frida, Contor
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
KOIWON VIOLET FEMME
Georgia, Kirkby
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
KOIWON VIOLET FEMME
Georgia, Kirkby
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
KOIWON VIOLET FEMME
Georgia, Kirkby
3B.S - 3B Secondary
LALA LUNA
Augusta, Muir
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
LALA LUNA
Augusta, Muir
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
LÖWENHERZ
Jack, Rutledge
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
LÖWENHERZ
Jack, Rutledge
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
LÖWENHERZ
Jack, Rutledge
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
LITTLE VALLEY X FACTOR
Isabella, Vassallo
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
LITTLE VALLEY X FACTOR
Isabella, Vassallo
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
LITTLE VALLEY X FACTOR
Isabella, Vassallo
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
LUCY
Chloe, Doughty
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
LUCY
Chloe, Doughty
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
M. O. SUNKA WAKAN
Emer, Perry
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
M. O. SUNKA WAKAN
Emer, Perry
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
MAC
Ivy, Considine
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
MAC
Ivy, Considine
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
MAC
Ivy, Considine
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
MAC MIRRORS
Ava, Gallop
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
MAC MIRRORS
Ava, Gallop
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
MATANNI AMIRA
Matilda, Strode
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
MATANNI AMIRA
Matilda, Strode
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
MAXIMUM IMPACT
Mckayla, Smith
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
MAXIMUM IMPACT
Mckayla, Smith
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
MAXIMUM IMPACT
Mckayla, Smith
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
MAXIMUS RETRO
Georgia, Roberts
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
MAXIMUS RETRO
Georgia, Roberts
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
MAXIMUS RETRO
Georgia, Roberts
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
MOMENT TO TEST
Chelsea, Nolan
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
MOMENT TO TEST
Chelsea, Nolan
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
MP FORTRESS
Rachael, Heron
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
MP FORTRESS
Rachael, Heron
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
MP FORTRESS
Rachael, Heron
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
NELS NAG
Jessica, Woods
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
NELS NAG
Jessica, Woods
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
NELS NAG
Jessica, Woods
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
OLLIE
Frida, Contor
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
OLLIE
Frida, Contor
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
PRIDE OF COURT
Madeleine, Pakes
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
PRIDE OF COURT
Madeleine, Pakes
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
PRIDE OF COURT
Madeleine, Pakes
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
PURPLE ECLIPSE
Bianca-rose, Kurtovic
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
PURPLE ECLIPSE
Bianca-rose, Kurtovic
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
QUE
Madison, Nolan
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
QUE
Madison, Nolan
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
R. ENCHANTRESS
Daisy, Considine
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
RED FINESSE
Ashleigh, Porter
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
RED FINESSE
Ashleigh, Porter
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
REDGROUND ROYALTY
Sophia, Capogreco
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
REDGROUND ROYALTY
Sophia, Capogreco
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
REDGROUND ROYALTY
Sophia, Capogreco
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
REMLIF PARK MAGIC
Cassia, Berry
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
REMLIF PARK MAGIC
Cassia, Berry
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
REMLIF PARK MAGIC
Cassia, Berry
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
RIVINGTON ENCHANTRESS
Daisy, Considine
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
ROCKY
Lily, Henry
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
ROCKY
Lily, Henry
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
ROCKY
Lily, Henry
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
ROMATAL COLOURS
Georgia, Tutt
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
ROMATAL COLOURS
Georgia, Tutt
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
ROYAL ROMANCE JEWELS
Hannah, Doolan
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
ROYAL ROMANCE JEWELS
Hannah, Doolan
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
RR SPOTICUS
Lara, Mcconnochie
1B.S.9 - 1B Secondary Yr 9
S. COOTAPATAMBA
Emily, Higgins
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
S. COOTAPATAMBA
Emily, Higgins
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
SAMSAM
Charlise, Hayter
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
SAMSAM
Charlise, Hayter
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
SAMSAM
Charlise, Hayter
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
SAMSAM
Charlise, Hayter
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
SANCCO
Olivia, Hinkley
C.S.9-12 - PrepC Secondary Yrs 9-12
SANCCO
Olivia, Hinkley
E.S.9-10 - PrepE Secondary Yrs 9-12
SANLIRRA PUMPKIN
Oliver, Kings
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
SANLIRRA PUMPKIN
Oliver, Kings
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
STATFORD JAMIMA
Lauren, Castle
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
STATFORD JAMIMA
Lauren, Castle
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
STATFORD JAMIMA
Lauren, Castle
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
STOCKLEYS TOPGUN
Luca, Winchester
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
STOCKLEYS TOPGUN
Luca, Winchester
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
STOCKLEYS TOPGUN
Luca, Winchester
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
STOCKLEYS TOPGUN
Luca, Winchester
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
STOODLEIGH KAHLUA
Eden, Liddiard
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
STOODLEIGH KAHLUA
Eden, Liddiard
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7
STOODLEIGH KAHLUA
Eden, Liddiard
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
SUNNY RIDGE STORMY
Matthew, Brindley
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
SUNNY RIDGE STORMY
Matthew, Brindley
E.P.2-4 - PrepE Primary Yrs 2-4
SUNNY RIDGE STORMY
Matthew, Brindley
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
T. V. PATTERSON
Lochie, Colquhoun
2B.P.6 - 2B Primary Yr 6
TARAMPA VIEW PATTERSON
Lochie, Colquhoun
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
THE DARK LORD
Charlotte, Pakes
1B.P.6 - 1B Primary Yr6
THE DARK LORD
Charlotte, Pakes
E.P.5-6 - PrepE Primary Yrs 5-6
THE DARK LORD
Charlotte, Pakes
C.P.2-6 - PrepC Primary Yrs 2-6
TIMBER
Claire, Sproule
C.S.7-8 - PrepC Secondary Yrs 7-8
TIMBER
Claire, Sproule
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
VALINOR PARK KAHLUA
Grace, Vassallo
1B.P.2-5 - 1B Primary Yrs 2-5
VALINOR PARK KAHLUA
Grace, Vassallo
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
W. BLUE TROOPER
Alannah, Dale
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
W. BLUE TROOPER
Alannah, Dale
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
W. BLUE TROOPER
Alannah, Dale
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
W. P. WISEMANS SODA
Chelsea, Leslie
1B.S.8 - 1B Secondary Yr 8
W. P. WISEMANS SODA
Chelsea, Leslie
E.S.7-8 - PrepE Secondary Yrs7-8
W.P. WISEMANS SODA
Chelsea, Leslie
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
WARATAH WARRIOR
Tara, Mustapic
1C.S.9-12 - 1C Secondary Yrs 9-12
WARATAH WARRIOR
Tara, Mustapic
1B.S.10-12 - 1B Secondary Yrs 10-12
WARRAGO TINKERBELL
Bridie, Harris
2C.S.8-12 - 2C Secondary Yrs8-12
WARRAGO TINKERBELL
Bridie, Harris
2B.S.9-12 - 2B Secondary Yrs 9-12
WARRAGO TINKERBELL
Bridie, Harris
3A.S.8-12 - 3A Secondary Yrs 8-12
WHISKY
Jemima, Southwood
2C.P.6 - 2C Primary Yr 6
WHISKY
Jemima, Southwood
2B.P.6 - 2B Primary Yr 6
WHISKY
Jemima, Southwood
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
WILLOWCROFT MINUET
Aurora, Cape
1C.P.2-6 - 1C Primary Yrs 2-6
WILLOWCROFT MINUET
Aurora, Cape
2B.P.6 - 2B Primary Yr 6
WILLOWCROFT MINUET
Aurora, Cape
2C.P.6 - 2C Primary Yr 6
YORKSHIRE ISLE
Rahni, Mcgill
2B.S.7-8 - 2B Secondary Yrs 7-8
YORKSHIRE ISLE
Rahni, Mcgill
1C.S.7-8 - 1C Secondary Yrs 7-8
YORKSHIRE ISLE
Rahni, Mcgill
1B.S.7 - 1B Secondary Yr 7