SCOREBOARD
ACT Dressage Association Members Only Training Day 15 May - 05/15/2021
Dressage / Style
Classes by Day
Classes by Number
Entry #
Riders
Horses
No
Class
Day / Ring
01
Prep E
Monday
02
Preliminary 1A
Monday
03
Novice 2A
Monday
04
Elementary 3A
Monday
05
Medium 4A
Monday
06
Advanced 5A
Monday
07
Prix St George
Monday
11
Intermediate II
Monday
No
Class
Day / Ring
01
Prep E
Monday
02
Preliminary 1A
Monday
03
Novice 2A
Monday
04
Elementary 3A
Monday
05
Medium 4A
Monday
06
Advanced 5A
Monday
07
Prix St George
Monday
11
Intermediate II
Monday
No
Rider / Horse
Class
P561
Audrey Brooke
BARRINGA ALEXANDER
04 - Elementary 3A
P701
Holly Barnes
GOLDIE
02 - Preliminary 1A
P737
Katherine Stewardson
MISS DIVINE M
05 - Medium 4A
461
Susan Elekessy
CALLUM PARK SAINT TROPEZ
06 - Advanced 5A
548
Anne Reader
KAZOO
01 - Prep E
643
Debbie Lawrence
FAVOUR THE BRAVE IMP
03 - Novice 2A
990
Susan Elekessy
CALLUM PARK VERDEN
02 - Preliminary 1A
1103
Linda Saunders
BB LUSH
05 - Medium 4A
1483
Chelsea Rose
LEXINGTON CREST
07 - Prix St George
1877
Susan Elekessy
CALLUM PARK DAMASCUS
05 - Medium 4A
1972
Anne-marie Obrien
PIPPEN
02 - Preliminary 1A
2185
Mia Dragila
SAINT REUBEN
02 - Preliminary 1A
2478
Jane Radburn
GLENHILL SABINA
03 - Novice 2A
3914
Emily Prowse
CONSTANTIA MARDIGRAS
04 - Elementary 3A
4050
Rachel Stephen-smith
JULIETTE
03 - Novice 2A
4050
Rachel Stephen-smith
JULIETTE
04 - Elementary 3A
4493
Katelyn Doak
MON RIEVE COTTRELL
03 - Novice 2A
4875
Lucetta Thomas
FREEMANS LODGE TROUBADOUR
02 - Preliminary 1A
4940
Nina Boyd
REVELWOOD ORION
02 - Preliminary 1A
4949
Kate Hodson
SKIESAPART
02 - Preliminary 1A
4949
Kate Hodson
SKIESAPART
03 - Novice 2A
4967
Isobel Watt
DOUBLE TT LAW N ORDER
03 - Novice 2A
5443
Skye Sidebottom
VISIONARY L
01 - Prep E
5566
Anne Nelson
ROSEVALE BALLROOM BLITZ
03 - Novice 2A
5695
Rebecca Dillon
COLDSTREAM DONATELLO
04 - Elementary 3A
5695
Rebecca Dillon
COLDSTREAM DONATELLO
05 - Medium 4A
5733
Susan Elekessy
CALLUM PARK GENEVA
11 - Intermediate II
6129
Danielle Ffrench
HOLLANDS BEND SKYFALL
06 - Advanced 5A
6130
Rachel Bodman
FURSTIN ELLE
03 - Novice 2A
6638
Holly Barnes
ROSABELLA R
07 - Prix St George
6734
Skye Sidebottom
HIGH RANGE
05 - Medium 4A
8496
Lucy Cassella
MYSTERE MI
01 - Prep E
8860
Megan Keir
REVELWOOD QUEENS COUNTY
05 - Medium 4A
9449
Emerson Sirl
ALOHA SILHOUETTE
04 - Elementary 3A
9449
Emerson Sirl
ALOHA SILHOUETTE
03 - Novice 2A
9454
Catherine Fairfield-smith
EXITOZO
02 - Preliminary 1A
9454
Catherine Fairfield-smith
EXITOZO
03 - Novice 2A
9455
Catherine Fairfield-smith
HARRIET
02 - Preliminary 1A
9456
Catherine Fairfield-smith
YOSHI
02 - Preliminary 1A
9460
Elka Muir
LEEARA PARK NEVERLAND
04 - Elementary 3A
9463
Helen Goddard
DOG DAYS ARE OVER
03 - Novice 2A
9468
Jessica Robinson
REGAL FLORIS PIZAZZ
02 - Preliminary 1A
9472
Kaydee Bray
ABSOLUTELY BRILLIANT
03 - Novice 2A
9488
Vanessa Bull
ESB GOLDEN PENNY
02 - Preliminary 1A
9489
Vanessa Bull
PADDY
02 - Preliminary 1A
Rider
Horse
Class
Holly, Barnes
GOLDIE
02 - Preliminary 1A
Holly, Barnes
ROSABELLA R
07 - Prix St George
Rachel, Bodman
FURSTIN ELLE
03 - Novice 2A
Nina, Boyd
REVELWOOD ORION
02 - Preliminary 1A
Kaydee, Bray
ABSOLUTELY BRILLIANT
03 - Novice 2A
Audrey, Brooke
BARRINGA ALEXANDER
04 - Elementary 3A
Vanessa, Bull
PADDY
02 - Preliminary 1A
Vanessa, Bull
ESB GOLDEN PENNY
02 - Preliminary 1A
Lucy, Cassella
MYSTERE MI
01 - Prep E
Rebecca, Dillon
COLDSTREAM DONATELLO
04 - Elementary 3A
Rebecca, Dillon
COLDSTREAM DONATELLO
05 - Medium 4A
Katelyn, Doak
MON RIEVE COTTRELL
03 - Novice 2A
Mia, Dragila
SAINT REUBEN
02 - Preliminary 1A
Susan, Elekessy
CALLUM PARK VERDEN
02 - Preliminary 1A
Susan, Elekessy
CALLUM PARK DAMASCUS
05 - Medium 4A
Susan, Elekessy
CALLUM PARK GENEVA
11 - Intermediate II
Susan, Elekessy
CALLUM PARK SAINT TROPEZ
06 - Advanced 5A
Catherine, Fairfield-smith
EXITOZO
03 - Novice 2A
Catherine, Fairfield-smith
EXITOZO
02 - Preliminary 1A
Catherine, Fairfield-smith
YOSHI
02 - Preliminary 1A
Catherine, Fairfield-smith
HARRIET
02 - Preliminary 1A
Danielle, Ffrench
HOLLANDS BEND SKYFALL
06 - Advanced 5A
Helen, Goddard
DOG DAYS ARE OVER
03 - Novice 2A
Kate, Hodson
SKIESAPART
02 - Preliminary 1A
Kate, Hodson
SKIESAPART
03 - Novice 2A
Megan, Keir
REVELWOOD QUEENS COUNTY
05 - Medium 4A
Debbie, Lawrence
FAVOUR THE BRAVE IMP
03 - Novice 2A
Elka, Muir
LEEARA PARK NEVERLAND
04 - Elementary 3A
Anne, Nelson
ROSEVALE BALLROOM BLITZ
03 - Novice 2A
Anne-marie, Obrien
PIPPEN
02 - Preliminary 1A
Emily, Prowse
CONSTANTIA MARDIGRAS
04 - Elementary 3A
Jane, Radburn
GLENHILL SABINA
03 - Novice 2A
Anne, Reader
KAZOO
01 - Prep E
Jessica, Robinson
REGAL FLORIS PIZAZZ
02 - Preliminary 1A
Chelsea, Rose
LEXINGTON CREST
07 - Prix St George
Linda, Saunders
BB LUSH
05 - Medium 4A
Skye, Sidebottom
VISIONARY L
01 - Prep E
Skye, Sidebottom
HIGH RANGE
05 - Medium 4A
Emerson, Sirl
ALOHA SILHOUETTE
04 - Elementary 3A
Emerson, Sirl
ALOHA SILHOUETTE
03 - Novice 2A
Rachel, Stephen-smith
JULIETTE
03 - Novice 2A
Rachel, Stephen-smith
JULIETTE
04 - Elementary 3A
Katherine, Stewardson
MISS DIVINE M
05 - Medium 4A
Lucetta, Thomas
FREEMANS LODGE TROUBADOUR
02 - Preliminary 1A
Isobel, Watt
DOUBLE TT LAW N ORDER
03 - Novice 2A
Horse
Rider
Horse
ABSOLUTELY BRILLIANT
Kaydee, Bray
03 - Novice 2A
ALOHA SILHOUETTE
Emerson, Sirl
03 - Novice 2A
ALOHA SILHOUETTE
Emerson, Sirl
04 - Elementary 3A
BARRINGA ALEXANDER
Audrey, Brooke
04 - Elementary 3A
BB LUSH
Linda, Saunders
05 - Medium 4A
CALLUM PARK DAMASCUS
Susan, Elekessy
05 - Medium 4A
CALLUM PARK GENEVA
Susan, Elekessy
11 - Intermediate II
CALLUM PARK SAINT TROPEZ
Susan, Elekessy
06 - Advanced 5A
CALLUM PARK VERDEN
Susan, Elekessy
02 - Preliminary 1A
COLDSTREAM DONATELLO
Rebecca, Dillon
04 - Elementary 3A
COLDSTREAM DONATELLO
Rebecca, Dillon
05 - Medium 4A
CONSTANTIA MARDIGRAS
Emily, Prowse
04 - Elementary 3A
DOG DAYS ARE OVER
Helen, Goddard
03 - Novice 2A
DOUBLE TT LAW N ORDER
Isobel, Watt
03 - Novice 2A
ESB GOLDEN PENNY
Vanessa, Bull
02 - Preliminary 1A
EXITOZO
Catherine, Fairfield-smith
02 - Preliminary 1A
EXITOZO
Catherine, Fairfield-smith
03 - Novice 2A
FAVOUR THE BRAVE IMP
Debbie, Lawrence
03 - Novice 2A
FREEMANS LODGE TROUBADOUR
Lucetta, Thomas
02 - Preliminary 1A
FURSTIN ELLE
Rachel, Bodman
03 - Novice 2A
GLENHILL SABINA
Jane, Radburn
03 - Novice 2A
GOLDIE
Holly, Barnes
02 - Preliminary 1A
HARRIET
Catherine, Fairfield-smith
02 - Preliminary 1A
HIGH RANGE
Skye, Sidebottom
05 - Medium 4A
HOLLANDS BEND SKYFALL
Danielle, Ffrench
06 - Advanced 5A
JULIETTE
Rachel, Stephen-smith
03 - Novice 2A
JULIETTE
Rachel, Stephen-smith
04 - Elementary 3A
KAZOO
Anne, Reader
01 - Prep E
LEEARA PARK NEVERLAND
Elka, Muir
04 - Elementary 3A
LEXINGTON CREST
Chelsea, Rose
07 - Prix St George
MISS DIVINE M
Katherine, Stewardson
05 - Medium 4A
MON RIEVE COTTRELL
Katelyn, Doak
03 - Novice 2A
MYSTERE MI
Lucy, Cassella
01 - Prep E
PADDY
Vanessa, Bull
02 - Preliminary 1A
PIPPEN
Anne-marie, Obrien
02 - Preliminary 1A
REGAL FLORIS PIZAZZ
Jessica, Robinson
02 - Preliminary 1A
REVELWOOD ORION
Nina, Boyd
02 - Preliminary 1A
REVELWOOD QUEENS COUNTY
Megan, Keir
05 - Medium 4A
ROSABELLA R
Holly, Barnes
07 - Prix St George
ROSEVALE BALLROOM BLITZ
Anne, Nelson
03 - Novice 2A
SAINT REUBEN
Mia, Dragila
02 - Preliminary 1A
SKIESAPART
Kate, Hodson
02 - Preliminary 1A
SKIESAPART
Kate, Hodson
03 - Novice 2A
VISIONARY L
Skye, Sidebottom
01 - Prep E
YOSHI
Catherine, Fairfield-smith
02 - Preliminary 1A