Dressage / Style


No Rider Horse Class
P979 Harriet Forrest BRAMLEY ROYALTY 29 - 29: PCWA LB Preliminary 1A (11 to 13 yrs)
P979 Harriet Forrest BRAMLEY ROYALTY 32 - 32: PCWA LB Novice 2A (8 to 13 yrs)
2377 Susannah Ladyman ESB GOLDEN ELF 05 - 05: Competitive Elementary 3A
2377 Susannah Ladyman ESB GOLDEN ELF 06 - 06: Competitive Elementary 3B
2437 Harriet Forrest OAKOVER TOO MUCH CHATTER 36 - 36: PCWA LB Elementary 3A (8 to 16 yrs)
2437 Harriet Forrest OAKOVER TOO MUCH CHATTER 32 - 32: PCWA LB Novice 2A (8 to 13 yrs)
2437 Harriet Forrest OAKOVER TOO MUCH CHATTER 45 - 45: PCWA Elementary 3B
2451 Samantha Barridge ODIN DE LUXE 09 - 09: Competitive Advanced 5A
2451 Samantha Barridge ODIN DE LUXE 10 - 10: Competitive Advanced 5B
2663 Isobel Reeve KENWYN UNO-WHO 06 - 06: Competitive Elementary 3B
2663 Isobel Reeve KENWYN UNO-WHO 05 - 05: Competitive Elementary 3A
2932 Katelyn Williams NAWARRAH PARK DITA VON TEESE 07P - 07: Competitive Medium 4A - Pony
2932 Katelyn Williams NAWARRAH PARK DITA VON TEESE 08P - 08P: Competitive Medium 4B - Pony
2968 Sharna Mason OEH STAND TALL 05 - 05: Competitive Elementary 3A
2968 Sharna Mason OEH STAND TALL 06 - 06: Competitive Elementary 3B
3042 Pauline Guinness GP ZUMA 04 - 04: Competitive Novice 2B
3042 Pauline Guinness GP ZUMA 06 - 06: Competitive Elementary 3B
3053 Rachel Brennen MR COPPERFIELD 09 - 09: Competitive Advanced 5A
3053 Rachel Brennen MR COPPERFIELD 10 - 10: Competitive Advanced 5B
3105 Gerlinde Watson MEROOL MAGNIFIQUE 05 - 05: Competitive Elementary 3A
3105 Gerlinde Watson MEROOL MAGNIFIQUE 04 - 04: Competitive Novice 2B
3105 Gerlinde Watson MEROOL MAGNIFIQUE 06 - 06: Competitive Elementary 3B
3107 Katelyn Williams THISTLE PARK DON HUGO 01 - 01: Competitive Preliminary 1A
3107 Katelyn Williams THISTLE PARK DON HUGO 02 - 02: Competitive Preliminary 1B
3130 Liz Watkins NEP DANCING GIRL 02 - 02: Competitive Preliminary 1B
3130 Liz Watkins NEP DANCING GIRL 04 - 04: Competitive Novice 2B
3136 Kelsey Lubcke BUNDARA BOUTIQUE 01 - 01: Competitive Preliminary 1A
3136 Kelsey Lubcke BUNDARA BOUTIQUE 02 - 02: Competitive Preliminary 1B
3136 Kelsey Lubcke BUNDARA BOUTIQUE 29 - 29: PCWA LB Preliminary 1A (11 to 13 yrs)
3139 Chenin Hislop PENLEY POLLY POCKET 32 - 32: PCWA LB Novice 2A (8 to 13 yrs)
3139 Chenin Hislop PENLEY POLLY POCKET 03P - 03P: Competitive Novice 2A - PONY
3139 Chenin Hislop PENLEY POLLY POCKET 02P - 02P: Competitive Preliminary 1B - PONY
3152 Jamie Bawden HYDE PARK LAFAYETTE 04 - 04: Competitive Novice 2B
3152 Jamie Bawden HYDE PARK LAFAYETTE 02 - 02: Competitive Preliminary 1B
3152 Jamie Bawden HYDE PARK LAFAYETTE 03 - 03: Competitive Novice 2A
6601 Sharon Schaafsma KINNORDY GAMBADO 05 - 05: Competitive Elementary 3A
6601 Sharon Schaafsma KINNORDY GAMBADO 06 - 06: Competitive Elementary 3B
6602 Abbie Kirkham SIR ROMEO 29 - 29: PCWA LB Preliminary 1A (11 to 13 yrs)
6603 Abbie Senbergs FERGUS 41 - 41: PCWA Preliminary 1B
6603 Abbie Senbergs FERGUS 42 - 42: PCWA Novice 2A
6604 Abbie Senbergs HARMONY PARK SUMMA RAIN 43 - 43: PCWA Novice 2B
6604 Abbie Senbergs HARMONY PARK SUMMA RAIN 48 - 48: BH&PC Closed Club Novice 2A
6605 Abby Coulson CAMBRIA GEM 33 - 33: PCWA LB Novice 2A (14 to 16 yrs)
6605 Abby Coulson CAMBRIA GEM 30 - 30: PCWA LB Preliminary 1A (14 to 16 yrs)
6606 Amber Martin SALTRIVER ELVIS 15 - 15: Participant Novice 2A
6606 Amber Martin SALTRIVER ELVIS 16 - 16: Participant Novice 2B
6607 Ameliah Dolan FARHARI HARPAR 41 - 41: PCWA Preliminary 1B
6607 Ameliah Dolan FARHARI HARPAR 40 - 40: PCWA Preliminary 1A
6608 Angela Tarbotton JOSHUA BROOK MS MINKA 19 - 19: PCWA OPEN Preliminary 1A
6608 Angela Tarbotton JOSHUA BROOK MS MINKA 20 - 20: PCWA OPEN Preliminary 1B
6610 Annie Broad XL 16 - 16: Participant Novice 2B
6610 Annie Broad XL 15 - 15: Participant Novice 2A
6611 Anthea Mcphee BRAELEA PARK GOLDMINE 15 - 15: Participant Novice 2A
6611 Anthea Mcphee BRAELEA PARK GOLDMINE 16 - 16: Participant Novice 2B
6612 Anthea Monger CHERRY 15 - 15: Participant Novice 2A
6612 Anthea Monger CHERRY 14 - 14: Participant Preliminary 1B
6613 Calais Bawden BEELO-BI SOU-WESTER 40 - 40: PCWA Preliminary 1A
6613 Calais Bawden BEELO-BI SOU-WESTER 41 - 41: PCWA Preliminary 1B
6614 Cas-sandra Challis AM DESTINED 14 - 14: Participant Preliminary 1B
6614 Cas-sandra Challis AM DESTINED 13 - 13: Participant Preliminary 1A
6616 Gabrielle House DR JOHNSON SNOOPERCLYDE 34 - 34: PCWA LB Novice 2A (17 to 24 yrs)
6616 Gabrielle House DR JOHNSON SNOOPERCLYDE 31 - 31: PCWA LB Preliminary 1A (17 to 24 yrs)
6616 Gabrielle House DR JOHNSON SNOOPERCLYDE 43 - 43: PCWA Novice 2B
6620 Holly Greening JUDAROO TOLEDO 47 - 47: BH&PC Closed Club Prelim 1A
6620 Holly Greening JUDAROO TOLEDO 28 - 28: PCWA LB Preliminary 1A (10yrs and under)
6622 Jade Devine COORUMBENE RADICAL SUMMER 12 - 12: Participant Preparatory E
6622 Jade Devine COORUMBENE RADICAL SUMMER 11 - 11: Participant Preparatory C
6624 Jessica Ridley HOFFMANS MOLLY 33 - 33: PCWA LB Novice 2A (14 to 16 yrs)
6624 Jessica Ridley HOFFMANS MOLLY 43 - 43: PCWA Novice 2B
6625 Joanna Booker HAMISH 16 - 16: Participant Novice 2B
6625 Joanna Booker HAMISH 14 - 14: Participant Preliminary 1B
6626 Joanna Hobson LP BIAGIO 12 - 12: Participant Preparatory E
6626 Joanna Hobson LP BIAGIO 46 - 46: BH&PC Closed Club Preparatory C
6626 Joanna Hobson LP BIAGIO 47 - 47: BH&PC Closed Club Prelim 1A
6627 Kaeleigh Brown PARKIARRUP EDWARD 37 - 37: PCWA LB Medium 4A (8 to 24 yrs)
6627 Kaeleigh Brown PARKIARRUP EDWARD 35 - 35: PCWA LB Elementary 3A (17 to 24 yrs)
6630 Katherine French BALGOWNIE CLEOPATRA 12 - 12: Participant Preparatory E
6630 Katherine French BALGOWNIE CLEOPATRA 13 - 13: Participant Preliminary 1A
6631 Keirah Dolan LEEDALE ALICE IN WONDERLAND 32 - 32: PCWA LB Novice 2A (8 to 13 yrs)
6631 Keirah Dolan LEEDALE ALICE IN WONDERLAND 43 - 43: PCWA Novice 2B
6631 Keirah Dolan LEEDALE ALICE IN WONDERLAND 28 - 28: PCWA LB Preliminary 1A (10yrs and under)
6634 Nicole Goedhart AURUM PARK WILLPOWER 14 - 14: Participant Preliminary 1B
6634 Nicole Goedhart AURUM PARK WILLPOWER 13 - 13: Participant Preliminary 1A
6635 Olivia Smith BROADWATER PARK REMEMBRANCE 13 - 13: Participant Preliminary 1A
6635 Olivia Smith BROADWATER PARK REMEMBRANCE 14 - 14: Participant Preliminary 1B
6636 Penny Hepburn JVH DUCHESS OF YORK 13 - 13: Participant Preliminary 1A
6636 Penny Hepburn JVH DUCHESS OF YORK 14 - 14: Participant Preliminary 1B
6638 Rachel Skeels BRAMLEY MADEMOISELLE 12 - 12: Participant Preparatory E
6638 Rachel Skeels BRAMLEY MADEMOISELLE 11 - 11: Participant Preparatory C
6639 Rachelle Brown RED DAR JOHN 31 - 31: PCWA LB Preliminary 1A (17 to 24 yrs)
6639 Rachelle Brown RED DAR JOHN 34 - 34: PCWA LB Novice 2A (17 to 24 yrs)
6640 Ruby Bruce-mcginn BRAYSIDE TEMPTATION 41 - 41: PCWA Preliminary 1B
6640 Ruby Bruce-mcginn BRAYSIDE TEMPTATION 40 - 40: PCWA Preliminary 1A
6641 Sadie Gemmell BY CHANCE 40 - 40: PCWA Preliminary 1A
6641 Sadie Gemmell BY CHANCE 19 - 19: PCWA OPEN Preliminary 1A
6641 Sadie Gemmell BY CHANCE 20 - 20: PCWA OPEN Preliminary 1B