Dressage / Style


No Rider Horse Class
07 Sheridan Gordon ALLAMBAH PEPPERJACK 11 - CUR Prep C
10 Anita Moss BRENCHINRIDGE FREEDOM 11 - CUR Prep C
10 Anita Moss BRENCHINRIDGE FREEDOM 10 - CUR Prep E
74 Catherine Skinner CHIRON MACCHIATO 06 - Intermediate I
74 Catherine Skinner CHIRON MACCHIATO 05 - Prix St George
98 Theresa Silvers PEN-NANT EOWYN RHUBY 12 - CUR Preliminary 1B
98 Theresa Silvers PEN-NANT EOWYN RHUBY 13 - CUR Preliminary 1C
107 Kayla Woods KY-EAN SPINS OVER DUN 10 - CUR Prep E
108 Lorraine Wohling FOREVER ROYAL 06 - Intermediate I
108 Lorraine Wohling FOREVER ROYAL 05 - Prix St George
117 Robyn Anderson NO REGRETS 10 - CUR Prep E
117 Robyn Anderson NO REGRETS 11 - CUR Prep C
145 Anne Musolino QUEST COLOQUHOUN 13 - CUR Preliminary 1C
145 Anne Musolino QUEST COLOQUHOUN 12 - CUR Preliminary 1B
166 Ruth Schneeberger ROXLEIGH FIDELIO 06 - Intermediate I
166 Ruth Schneeberger ROXLEIGH FIDELIO 05 - Prix St George
213 Lynn Ruesseler TORA GEORGIA 12 - CUR Preliminary 1B
213 Lynn Ruesseler TORA GEORGIA 13 - CUR Preliminary 1C
224 Olivia Hauser PISTOLIER 13 - CUR Preliminary 1C
224 Olivia Hauser PISTOLIER 12 - CUR Preliminary 1B
237 Jamie lee Donaldson ALLEN PARK SPRITE 12 - CUR Preliminary 1B
238 Jean Colquhoun BETTYS CHOICE 13 - CUR Preliminary 1C
238 Jean Colquhoun BETTYS CHOICE 12 - CUR Preliminary 1B
278 Chloe Hittmann WYNARA BRONZE ICON 20 - CUR Novice 2B
278 Chloe Hittmann WYNARA BRONZE ICON 21 - CUR Novice 2C
282 Kaitlin Teichert FINCH FARM GIA 12 - CUR Preliminary 1B
282 Kaitlin Teichert FINCH FARM GIA 13 - CUR Preliminary 1C
302 Kaitlin Teichert TENACIOUS RED 13 - CUR Preliminary 1C
302 Kaitlin Teichert TENACIOUS RED 12 - CUR Preliminary 1B
321 Caroline Dear MOLLY 12 - CUR Preliminary 1B
321 Caroline Dear MOLLY 13 - CUR Preliminary 1C
322 Rachael Britton JILLIBY MOBY 11 - CUR Prep C
366 Joanne Loveday DATURA 12 - CUR Preliminary 1B
419 Julie Williams WYNARA HOLIDAY ROMANCE 12 - CUR Preliminary 1B
419 Julie Williams WYNARA HOLIDAY ROMANCE 13 - CUR Preliminary 1C
432 Caitlin Mcrostie SANDSATIONAL 11 - CUR Prep C
432 Caitlin Mcrostie SANDSATIONAL 10 - CUR Prep E
450 Elise Twiggs DALLAS HILLS PRINCESS 10 - CUR Prep E
450 Elise Twiggs DALLAS HILLS PRINCESS 12 - CUR Preliminary 1B
450 Michelle Frost DEANSDALE PARK DEXTER 12 - CUR Preliminary 1B
450 Michelle Frost DEANSDALE PARK DEXTER 13 - CUR Preliminary 1C
456 Yvonne Bryant CLINT 20 - CUR Novice 2B
456 Yvonne Bryant CLINT 21 - CUR Novice 2C
465 Tina Grech XENA THE WARRIOR PRINCESS 13 - CUR Preliminary 1C
465 Tina Grech XENA THE WARRIOR PRINCESS 12 - CUR Preliminary 1B
985 Cheryl Hatswell PONDEROSA STUD LUCIOUS 06 - Intermediate I
985 Cheryl Hatswell PONDEROSA STUD LUCIOUS 05 - Prix St George
1078 Anne-marie Duthie JINDABYNE 01 - Competitor Elementary 3B
1078 Anne-marie Duthie JINDABYNE 02C - Competitor Elementary 3C AOR
1118 Marlene Hunt FABULOSO F 05 - Prix St George
1118 Marlene Hunt FABULOSO F 03 - Competitor Advanced 5B
1151 Joanne Conyers DANSON DON HUDSON 02C - Competitor Elementary 3C AOR
1151 Joanne Conyers DANSON DON HUDSON 01 - Competitor Elementary 3B
1342 Dale Flynn AURUM REVOIR 05 - Prix St George
1519 Susanne Nelson BLACK SILHOUETTE 01 - Competitor Elementary 3B
1519 Susanne Nelson BLACK SILHOUETTE 02C - Competitor Elementary 3C AOR
1558 Julie Barnes STATFORD DEE DEE 01 - Competitor Elementary 3B
1558 Julie Barnes STATFORD DEE DEE 02C - Competitor Elementary 3C AOR
1572 Verity Hayman HEATHMONT ROULETTE 18 - Competitive Medium 4B
1572 Verity Hayman HEATHMONT ROULETTE 19 - Competitive Medium 4C
1573 Keeley Menadue IBNKY XQUISIT 18 - Competitive Medium 4B
1573 Keeley Menadue IBNKY XQUISIT 19 - Competitive Medium 4C
1578 Joanne Conyers DARING GREATLY 02C - Competitor Elementary 3C AOR
1578 Joanne Conyers DARING GREATLY 01 - Competitor Elementary 3B
1678 Megan Evans DANSON DEITY 03 - Competitor Advanced 5B
1678 Megan Evans DANSON DEITY 04 - Competitor Advanced 5C
1694 Amelia Farrow FLOWER HILL HARVEY 16 - Competitive Novice 2B
1694 Amelia Farrow FLOWER HILL HARVEY 17A - Competitive Novice 2C AOR
1706 Caitlin Howship DIVINE WINDS FORTITUDE 16 - Competitive Novice 2B
1706 Caitlin Howship DIVINE WINDS FORTITUDE 14 - Competitive Preliminary 1B
1767 Belinda Arnold FAVCO 02C - Competitor Elementary 3C AOR
1767 Belinda Arnold FAVCO 01 - Competitor Elementary 3B
1804 Clancy Lyons DANSON DARTAGNION 03 - Competitor Advanced 5B
1804 Clancy Lyons DANSON DARTAGNION 04 - Competitor Advanced 5C
1813 Jessica Demczuk WESTELLA INTU 18 - Competitive Medium 4B
1813 Jessica Demczuk WESTELLA INTU 19 - Competitive Medium 4C
1815 Natasha Cockburn COLDSTREAM ULYSSES 04 - Competitor Advanced 5C
1815 Natasha Cockburn COLDSTREAM ULYSSES 03 - Competitor Advanced 5B
1816 Tyson Zoontjens DE MASCOT 59 04 - Competitor Advanced 5C
1816 Tyson Zoontjens DE MASCOT 59 03 - Competitor Advanced 5B
1862 Kylie Watson IBN KY GOLD RUSH 02C - Competitor Elementary 3C AOR
1862 Kylie Watson IBN KY GOLD RUSH 01 - Competitor Elementary 3B
1878 Mira Canala ALEXANDROS 19 - Competitive Medium 4C
1878 Mira Canala ALEXANDROS 18 - Competitive Medium 4B
1892 Joanne Mcevoy EVIE 02C - Competitor Elementary 3C AOR
1900 Steph Hann LIGHT MY FIRE BHI 02 - Competitor Elementary 3C
1900 Steph Hann LIGHT MY FIRE BHI 01 - Competitor Elementary 3B
1949 Chloe Wedd FORREST GUMPP 01 - Competitor Elementary 3B
1949 Chloe Wedd FORREST GUMPP 02A - Competitor Elementary 3C Youth
1954 Cheryl Hatswell PONDEROSA STUD ROYAL LASS 18 - Competitive Medium 4B
1954 Cheryl Hatswell PONDEROSA STUD ROYAL LASS 19 - Competitive Medium 4C
1970 Lisa Ashby NEW WORLD DIVINE 03 - Competitor Advanced 5B
1970 Lisa Ashby NEW WORLD DIVINE 04 - Competitor Advanced 5C
1981 Melissa Gorton HV BOCCELLI 02 - Competitor Elementary 3C
1981 Melissa Gorton HV BOCCELLI 01 - Competitor Elementary 3B
1990 Jessica Allan SOUND REASON 14 - Competitive Preliminary 1B
1990 Jessica Allan SOUND REASON 15 - Competitive Preliminary 1C
1990 Jessica Allan SOUND REASON 20 - CUR Novice 2B
2013 Melissa Boekel REGAL WOLKENDANCE 03 - Competitor Advanced 5B
2013 Melissa Boekel REGAL WOLKENDANCE 04 - Competitor Advanced 5C
2024 Ruth Schneeberger MIRAMAR SERENE 05 - Prix St George
2027 Leah Nagle SUPER TROOPER 19 - Competitive Medium 4C
2027 Leah Nagle SUPER TROOPER 18 - Competitive Medium 4B
2086 Anne Smith SHADOWS TOLLINSKI 19 - Competitive Medium 4C
2086 Anne Smith SHADOWS TOLLINSKI 18 - Competitive Medium 4B
2090 Judy Clutterbuck HV DANTE 01 - Competitor Elementary 3B
2090 Judy Clutterbuck HV DANTE 02 - Competitor Elementary 3C
2096 Ella Brechin ZINO 15 - Competitive Preliminary 1C
2096 Ella Brechin ZINO 14 - Competitive Preliminary 1B
2120 Naomi Mashford SCOOTIN BOOTS 01 - Competitor Elementary 3B
2139 Keeley Menadue FREEMANS LODGE ROCKSETTE 01 - Competitor Elementary 3B
2139 Keeley Menadue FREEMANS LODGE ROCKSETTE 02A - Competitor Elementary 3C Youth
2145 Ruth Thompson CP TRISTAN 01 - Competitor Elementary 3B
2162 Veronica Hannam VERONDINA ARTOMOUS 05 - Prix St George
2162 Veronica Hannam VERONDINA ARTOMOUS 03 - Competitor Advanced 5B
2172 Olivia Buchanan WELFINE 04 - Competitor Advanced 5C
2172 Olivia Buchanan WELFINE 03 - Competitor Advanced 5B
2185 Sarah Tickner NILTON DEL PIERRO 16 - Competitive Novice 2B
2195 Heather Demaine HARDWICK PARK KOKO BLACK 16 - Competitive Novice 2B
2219 Christine Kelly REYSERKA POLLYANNA 01 - Competitor Elementary 3B
2237 Adrienne Galloway ADENTRO 01 - Competitor Elementary 3B
2237 Adrienne Galloway ADENTRO 02 - Competitor Elementary 3C
2246 Sinclair Conroy MAGIC MYSTIQUE 14 - Competitive Preliminary 1B
2246 Sinclair Conroy MAGIC MYSTIQUE 15 - Competitive Preliminary 1C
2247 Sarah Wilkinson DON GRACE 16 - Competitive Novice 2B
2247 Sarah Wilkinson DON GRACE 17A - Competitive Novice 2C AOR
2248 Melissa Heerebout ASHAM GEORGIA 20 - CUR Novice 2B
2248 Melissa Heerebout ASHAM GEORGIA 21 - CUR Novice 2C
2255 Jen Benson F1 NEVER ENOUGH 02C - Competitor Elementary 3C AOR
2255 Jen Benson F1 NEVER ENOUGH 01 - Competitor Elementary 3B
2260 Jessie Smith STORM IN A TEA CUP 18 - Competitive Medium 4B
2276 Molly Ellis RV SAPHIRE N PEARL 17 - Competitive Novice 2C Open
2276 Molly Ellis RV SAPHIRE N PEARL 16 - Competitive Novice 2B
2277 Claire Nitschke WEST SIDE VISION 01 - Competitor Elementary 3B
2277 Claire Nitschke WEST SIDE VISION 02A - Competitor Elementary 3C Youth
2305 Hayley Rumbold REVELWOOD NOBLE ADMIRATION 16 - Competitive Novice 2B
2308 Anne Smith FIRE FLY 02 - Competitor Elementary 3C
2308 Anne Smith FIRE FLY 01 - Competitor Elementary 3B
2315 Lucy Williams COVER GIRL BHI 16 - Competitive Novice 2B
2315 Lucy Williams COVER GIRL BHI 17 - Competitive Novice 2C Open
2342 Alyssa Fox ROXETTE TD 01 - Competitor Elementary 3B
2342 Alyssa Fox ROXETTE TD 02C - Competitor Elementary 3C AOR
2351 Sophie Gardiner ARAWN 02A - Competitor Elementary 3C Youth
2351 Sophie Gardiner ARAWN 01 - Competitor Elementary 3B
2356 Dee-anne Hunt ADELLE MUSICIAN 13 - CUR Preliminary 1C
2356 Dee-anne Hunt ADELLE MUSICIAN 12 - CUR Preliminary 1B
2368 Fiona Smith LEVADE THIS 03 - Competitor Advanced 5B
2368 Fiona Smith LEVADE THIS 04 - Competitor Advanced 5C
2390 Jessica Wedd CRUSADER S 12 - CUR Preliminary 1B
2390 Jessica Wedd CRUSADER S 13 - CUR Preliminary 1C
2396 Cherysse Fancsali TOORADIN PARK HALO 02C - Competitor Elementary 3C AOR
2396 Cherysse Fancsali TOORADIN PARK HALO 01 - Competitor Elementary 3B
2420 Sarah Price MELTON PARK TEMPTATION 14 - Competitive Preliminary 1B
2420 Sarah Price MELTON PARK TEMPTATION 15 - Competitive Preliminary 1C
2423 Veronica Hannam VERONDINA REMEMBERANCE 18 - Competitive Medium 4B
2423 Veronica Hannam VERONDINA REMEMBERANCE 19 - Competitive Medium 4C
2429 Tyson Zoontjens MYSTIC PARK VALENTINO 17 - Competitive Novice 2C Open
2429 Tyson Zoontjens MYSTIC PARK VALENTINO 14 - Competitive Preliminary 1B
2430 Phoebe Foulkes Mouse Detective 16 - Competitive Novice 2B
2432 Phoebe Foulkes REVELWOOD OPULENCE 14 - Competitive Preliminary 1B
2432 Phoebe Foulkes REVELWOOD OPULENCE 15 - Competitive Preliminary 1C
2440 Fiona Smith RIVERS GP 18 - Competitive Medium 4B
2440 Fiona Smith RIVERS GP 19 - Competitive Medium 4C
2441 Lizzy Ritchie KERULEN SPYCRAFT 14 - Competitive Preliminary 1B
2441 Lizzy Ritchie KERULEN SPYCRAFT 15 - Competitive Preliminary 1C
2442 Paige Whitehead REMI LOVERBOY 16 - Competitive Novice 2B
2442 Paige Whitehead REMI LOVERBOY 17A - Competitive Novice 2C AOR
2445 Tyson Zoontjens WILKARA FURST TANGO 16 - Competitive Novice 2B
2445 Tyson Zoontjens WILKARA FURST TANGO 14 - Competitive Preliminary 1B
7372 Cheryl Simounds JAZAIL MARNIE 13 - CUR Preliminary 1C
7372 Cheryl Simounds JAZAIL MARNIE 12 - CUR Preliminary 1B